Ana Sayfa   |   Görüntülü Dersler   |   Sesli Dersler    |   İlmi Yazilar    |   Yazarlar   |   Sorular ve Cevaplar   |   İletişim   |   Foto Galeriler   |   Ziyaretçi Defteri

Kur`an-i Kerim ve Mealleri

Namaz Sureleri Tefsiri

Cuma (Tefsir) Dersleri

Hadis Dersleri

Cami Dersleri

Hz Peygamberin Hayatı (s.a.v)

Sahabe Hayatı

İnsanı Tanımak (Radyo)

İnsanı Tanımak (Tv)

Tv Programları

Seminer ve Konferans

Özel Kısa Dersler

Özel Konular

Fıkhi Konular

Belgeseller

Aile Eğitim Seminerleri

Aile Eğitim Yazıları

Çocuk Eğitimi Yazıları

Kuran Araştırmaları

Üyelik Girişi

Kull. Adı

:

Şifre

:
   

Ücretsiz Üyelik
Şifremi Unuttum

Güncel Videolar

Dünya İslama Koşuyor
Eğitimcilere ÖZEL
04- Gazze Duası
Avusturalyalı Gencin Müslüman Oluşu
Anne Babaya İtaat
Gençlerle İletişim (Günışığı- Reşitpaşa​)
Ahmet El-Acemi / Dua
Ölüm- 3
Ölüm- 2
Ölüm- 1
Uyumlu Evlilik Yöntemi (Bulgurlu)
İmanın Anlamı ve Aşamaları (İkitelli / M.Akif)

Esma'ül Hüsna

 

Namaz Vakitleri

Sayaç

Sayac
Tekil (Bugün) 8594
Toplam 9706441
En Fazla 16179
Ortalama 2193
Üye Sayısı 1054
Bugün Üye Olan 0
Online Ziyaretci

Ziyaretçi Defteri

İsim Soyisim

:

E-mail

:

Web Sayfası

:

Ülke

:

Şehir

:

Mesajınız

:

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  
Sayfa: 3 / 13 Toplam Mesaj : 149
TARİH : 23-03-2012 -- 16:51:53 tarihinde Orkun Kubilay Yuna tarafından gönderildi...
WEB : http://
Ülke : Türkiye
Şehir : istanbul
Selamun Aleykum..

Sitenize yeni üye oldum. Yüksel Ağabeyim sayesinde haberdar oldum sitenizden. İnşAllah hayırlılara vesile olacak.

Herkese hayırlı akşamlar...
TARİH : 28-02-2012 -- 15:10:21 tarihinde ÖMER tarafından gönderildi...
WEB : http://
Ülke : Türkiye
Şehir : İSTANBUL
Selamun Aleyküm
26-09-2011 tarihinde göndermiş olduğum mesajı değerlendirmeye alıp indirme linki verdiniz için teşekkür ederim.
ALLAH a emanet olun

TARİH : 18-02-2012 -- 13:26:47 tarihinde erturul acı tarafından gönderildi...
WEB : http://
Ülke : Türkiye
Şehir : ankara
EY ALLAHIN GÜZEL KULLARI Esselamu Aleyküm Allah C.c. Ümmedi Muhammed 'den İslamı Öğrenip Yaşayıp Müslümanlara Anlatanlardan Razı Olsun Rabbim Ümmedi Muhammede Birlik ve Dirlik İhsan Eylesin Tesbihin Taneleri Gibi Dağınık Olsada Allah C.c. Yolunda Hizmet Eden Kardeşlerimizden Razı Olsun . bize hizmet eden bu güzel insanlara sesleniyorum ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN KUL KULA SEBEP ALLAH sizler bizim BU GÜZELLİKLERİ ögrenmemize sebep oluyorsunuz emeginiz çok fazla hakkınızı helal edin. geçen yolladıgım mesajda bir arkadaşın isteginden yola çıkarak bende içimden geçen duyguları yazmıştım bu istegim olmuş farkında degildim orda ki yazıya hiç dikkat etmemiştim yeni programda hatta msn de paylaştım facebookta paylaştım fakat üsteki yazıyı okumadım tesadüf bu gün okudum ALLAH RAZI OLSUN . daha önceleri evinde internet olan imanlı insanlara bu sitenin adresini devamlı olarak verdim faydalanmaları için fakat bu otamatik paylaş ve begen olayı çok güzel olmuş ellerinize saglık buda insanlara bir hizmet şimdi bu siteye giren güzel insanlara söylemek istiyorum bizde birilerine vesile olalım elimizden geldgince paylaşmaya çaılaşım bir insana burdan bir harf ögrenmek nasip olursa onunda vesilesi biz olmaya çalışalım di yorum herkese gönül dolu sevgilerimle .ALLAHA EMANET OLUN
TARİH : 07-12-2011 -- 11:20:36 tarihinde ertuğrul acı tarafından gönderildi...
WEB : http://
Ülke : Türkiye
Şehir : ankara
EY ALLAHIN GÜZEL KULLARI Esselamu Aleyküm Allah C.c. Ümmedi Muhammed 'den İslamı Öğrenip Yaşayıp Müslümanlara Anlatanlardan Razı Olsun Rabbim Ümmedi Muhammede Birlik ve Dirlik İhsan Eylesin Tesbihin Taneleri Gibi Dağınık Olsada Allah C.c. Yolunda Hizmet Eden Kardeşlerimizden Razı Olsun içimdekileri yazmak istedim bu gün bir kardeşimizin yazısını okudum çok sevindim bende onu çok uzun zamandır istiyorum videoları indirme istegi çünkü birinci korkum ya bu sitesahipleri tarafından kapanırsa biz ortada kalırsak ikincisi ise bu korku degil istek gönlümden geçen yazın köyüme gittigim zaman orda uzun zaman kalıyorum bir aya yakın dahada uzun kalmak istiyorum ama inanın buna bu siteyi o kadar çok özlüyorumki belki duygularımı anlayamazsınız cenabı ALLAHIN O GÜZEL KİTABI artık benim çok yakın arkadaşım oldu semih hocamın derslerinde günümün çogu zamanını o şekilde geçiyor birazda huşu bulmak kendimi biraz kendimi anlatılan konularda ders e çekmek ben bu konunun nerseinde gibiyim diye düşünmek o videoları dinlerken hüzünlenmek aglayıp o güzel peygemberimizin yaşadıgı olayları sanki hayalinde yaşamak sanki inanın ordaymış gibi özellile sahabi hayatının ve peygamberimiz s a v) hayatını videolarında aglamak onu yaşamak kendimden utanmamak mümkün degil o videoları dinledikçe biraz rahatlayıp huşu içinde tekra kırık meal derslerime dönüyorum yani sitenin neresine girerseniz girin inanılmaz güzellikler var ben bu siteyi buldugum için ve burda zamanımı harcadığım için çok mutluyum iştebenim mutlugumu bozan internetin olmadıgı zaman sizden ALLAH RIZASI İÇİN bunu istiyorum indirme imkanı olursa internetin olmadıgı yerde de en azından yanımızda olur ordada boş kalmamış oluruz bunu siteyi bilenlerin gönlünden geçtiğine eminim ne deyim bilmiyorum size daha bir çok güzel duygu besliyorum içimden geçenleri yazsam olmaz sanki gösteriş yapmış gibi olur ama şunu söyleyim size ne kadar dua etsek azdır ve ediyorumda ALLAH EMEGİ GEÇEN HERKESTEN RAZI OLSUN GÖNLÜNÜZDEN ALLAH İÇİN NE İSTİYORSANIZ O GÜZEL ALLAHIM YÜCE RABBİM ALEMLERİN RABBİ VERSİN PEYGAMBERİMİZİN (SAV) ŞEFAATİNE SİZLERİ VE AİLENİZİ VE TÜM SEVDİKLERİNİZ NAİL EYLESİN BİZLERDE ÇOK HAKKINIZ VAR GÜZEL ALLAHIMA SİZİ EMANET EDİYORUM HOŞÇAKALIN
TARİH : 31-10-2011 -- 09:42:19 tarihinde yöçeyder tarafından gönderildi...
WEB : http://www.yoceyder.org
Ülke : Türkiye
Şehir : Sakarya
Yetimlerimize yaptığınız kıyafet yardımları ile yetimlerimizin bayramda yüzlerinin gülmesini sağladığınız için Yöçeyder Derneği olarak Yüce Allah 'ın kabul buyurmasını niyaz ediyor
teşekkür ediyoruz.
TARİH : 26-09-2011 -- 17:58:12 tarihinde ömer tarafından gönderildi...
WEB : http://
Ülke : Türkiye
Şehir : istanbul
Selamun Aleyküm
Allah razı olsun çok faydalanğım bir site Allah gayretinizi arttırsın. sizden önemli bir isteğim var eğer ilgilenirseniz dahada faydalı olursunuz diye düşünüyorum videoları indirme seçeneğide eklerseniz internetin olmadığı ortamlardada bu sohbetleri dinleme imkanımız doğacaktır.
ALLAH a emanet olun
TARİH : 23-09-2011 -- 21:53:11 tarihinde ertuğrul acı tarafından gönderildi...
WEB : http://
Ülke : Türkiye
Şehir : ankara
EY ALLAHIN GÜZEL KULLARI Esselamu Aleyküm Allah C.c. Ümmedi Muhammed 'den İslamı Öğrenip Yaşayıp Müslümanlara Anlatanlardan Razı Olsun Rabbim Ümmedi Muhammede Birlik ve Dirlik İhsan Eylesin Tesbihin Taneleri Gibi Dağınık Olsada Allah C.c. Yolunda Hizmet Eden Kardeşlerimizden Razı Olsun HACCIM ÇIKTI EYLÜL AYININ 30 09 2011 YILININ HAÇ KAFİLESİNDE GİDİYORUM HERKES HAKKINI HELAL ETSİN BENDEN YANA HELAL OLSUN SELAM SÖYLEMEKİSTİYENLER VARSA SELAMLARINI PEYGAMBER EFENDİMİZE İELTİRİM DULARINI İLETİRİM ALLAHA EMANET OLUN
TARİH : 16-07-2011 -- 18:09:27 tarihinde hilal yalçınkaya tarafından gönderildi...
WEB : http://
Ülke : Türkiye
Şehir : istanbul
Selamun aleykum ne olur bu yazıyı okuyan herkes bu kardeşine dua etsin . allah hepinizden razı olsun selamun aleykum.
TARİH : 15-07-2011 -- 15:41:41 tarihinde nur tılsım tarafından gönderildi...
WEB : http://
Ülke : Türkiye
Şehir : istanbul
risaleden dua dilekleri;
“Ey nefs i emmarem: Sana tabi değilim. Sen istediğin şeye ibadet’te ve istediğin şeyin peşine düş; Ben ancak ve ancak beni yaratıp şems ve kamer ve arzı bana müsahhar eden Fatır ı Hâkim i Zülcelale abd olurum.”

Allah rahmeti bereketi üzerinize olsun. Bu gecenizin feyzi tüm kardeşliği sarsın dualarınız arşı âleme uzansın. beraet ı sağından verilen ve mağfiret ve günahları bağışlanan kullarından eylesin. Duada birbirimizi unutturmasın. A.E.O.


TARİH : 28-06-2011 -- 18:28:02 tarihinde uğur koç tarafından gönderildi...
WEB : http://
Ülke : Türkiye
Şehir : istanbul
Allah (c.c)ümmeti muhammedden razı olsun.Sizden ayrıca ziyadesiyle inşaalah çünkü hz. ali efendimizin buyurduğu gibi bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum demesi bir harf için sizin bize öğrettikleriniz artık varın siz düşünün ümmeti muhammedin kandili mübarek olsun.
TARİH : 28-06-2011 -- 18:22:37 tarihinde ömer hamza tarafından gönderildi...
WEB : http://
Ülke : Türkiye
Şehir : istanbul
Varlığı ebedi olan merhamet sahibi adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmisine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.


TARİH : 22-06-2011 -- 15:03:16 tarihinde ibrahim tarafından gönderildi...
WEB : http://
Ülke : Türkiye
Şehir : ankara
Ey nefsim sen acizsin sen zayıfsın Allah a kafa tutamazsın. mecburen değil isteyerek Allah a itaat et
Allah ın kılavuzunu uygula peygamberin yolunu takip et çünkü sen aciz ve zayıfsın
Allah a güven insanlara değil başkan müdür baba falan güvenme
menfaatlerden hepsinden sıyrıl
rahatlık batmasın sana
haline şükret her zaman

 

Site İçi Arama

  30.05.2020

8 Sevvâl 1441

Bir Ayet

Bismillahirramanirrahim

Erginlik çağına erişinceye kadar, -o da en güzel bir tarz olması- dışında yetimin malına yaklaşmayın. Ahde vefa gösterin. Çünkü ahid bir sorumluluktur.

( İsrâ sûresi - 34)

Bir Hadis

Ebû Üseyd (radıyallâhu anh) anlatıyor:

Hz. Resûlullah (aleyhissalâtu vesselâm), mescidden çıkıyordu.
Yolda kadınlarla erkeklerin karışmış vaziyette olduklarını görünce, kadınlara:
"Sizler geride kalın. Yolun ortasından gitmeyin, kenarlarından gidin!" diye ferman buyurdu. Bundan sonra, kadınlar nerdeyse duvara değecek şekilde kenardan yürürdü. Bazen bu değmeler sebebiyle, elbisenin duvara takıldığı olurdu."


Ebû Dâvud, Edeb 180

Bir Dua

Bismillahirrahmanirrahim

"Ey gökleri ve yeri yaratan, gaybı ve müşahede edilebileni bilen Allah'ım. Anlaşmazlığa düştükleri şeylerde, kullarının arasında sen hüküm vereceksin." (Zümer Suresi 35)

Rabbimizin yapmamızı istediği dua

Hikmetli Söz

Genişlik, sabırdan doğar.

Canlı yayın

İslam Ansiklopedisi

Anket

KURAN OKUYORMUSUNUZ ?

Seçenekler

Ayda bir Kur'an okuyorum

Onbeş günde bir Kur'an okuyorum

Haftada bir Kur'an okuyorum

Hergün düzenli Kur'an okuyorum

Kur'an okumuyorum

Sonuçları Göster

  Tasarım : Networkbil.NET

@2008 kuraniterbiye.Com